logo
Thuis ProductenCosmetische plastic flessen

11 ml 14 ml Concealer Lip Gloss Wit Plastic Leeg buisje met fijne borstel voor Blush Highlighter Foundation

11 ml 14 ml Concealer Lip Gloss Wit Plastic Leeg buisje met fijne borstel voor Blush Highlighter Foundation

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: SWJ
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 10000 STUKS
Prijs: USD0.23-0.24/PCS
Verpakking Details: karton
Levertijd: 20 dagen
Betalingscondities: L/C, D/A, D/P, T/T
Levering vermogen: 9000000 STUKS PER MAAND
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Verwerking: UV -coating, schermafdrukken, hot stamperen Leveringspoort: Ningbo, China
Sollicitatie: Lipglossbuizen voor cosmetica Oppervlak: berijpt
Afdrukken: Heet stempelen
Markeren:

11 ml lege plastic cornealer buis

,

14 ml lipgloss container met borstel

,

wit plastic flesje met fundering voor blush

11 ml 14 ml Concealer Lip Gloss Wit Plastic Leeg buisje met fijne borstel voor Blush Highlighter Foundation

 

 

Kleur
Alle kleuren zijn beschikbaar.
Productnaam
cosmetische fles
Behandelingen van kunstwerken
UV-gecoat, met elektroplate goud/zilver, met warm stempel of met zijscherm geprint logo, enz.
Over Price
Op de lijst vermelde prijsis slechts voor verwijzing. Eindprijs hangt af vanuw aanvragen en hoeveelheden Laat duidelijk weten welke kunstwerken je wilt.
Weeg en verpakken
Verpakt door schuimbak in karton, maat 52*35,5*30,5 cm, in volledige set of afzonderlijk zoals gevraagd.
Voorbeelden van ondersteuning
Verstrek een gratis exemplaar, verzending vooraf betaald of opgehaald door de koper.
Kleur
Kan aangepast worden

Bij het gebruik van vloeibare concealer, foundation of crèmeproducten, is het gemakkelijk voor de borstelborstels om te veel product op te vangen, wat resulteert in een zware, ongelijke toepassing of kleurmenging bij het mengen.

Het textuurrijke oppervlak van een borstelfles (meestal golvend, gekabeld of stippeld) zorgt voor een oppervlak dat u in staat stelt:

Schraap overtollig product af: Na het oppakken van het product wrijf je de borstel zachtjes langs het textuuroppervlak met cirkelvormige bewegingen of heen en weer om overtollig, onevenwichtig product van de borstel te verwijderen.

Evenwichtige verdeling van het product: zorg ervoor dat het product gelijkmatig over de borstel verdeeld is, zodat er geen klontering optreedt.

Kleuren mengen: Als u twee correalerkleuren mengt (bijvoorbeeld om een tint te creëren die beter past bij uw huidskleur), kunt u ze gelijkmatig mengen op de borstel.

11 ml 14 ml Concealer Lip Gloss Wit Plastic Leeg buisje met fijne borstel voor Blush Highlighter Foundation 011 ml 14 ml Concealer Lip Gloss Wit Plastic Leeg buisje met fijne borstel voor Blush Highlighter Foundation 1

 

 

 

 

 

 

 

 

Contactgegevens
Ningbo Sunwinjer Daily Products Co,.LTD

Contactpersoon: Mr. Jacky

Tel.: 0086-15168562344

Fax: 86-574-88353505

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

contact

Adres: Nr.199 Smart Park, Hi-Tech zone, Ningbo City, provincie Zhejiang, China

Factory Adres:Nr.199 Smart Park, Hi-Tech zone, Ningbo City, provincie Zhejiang, China